חגיגות יום העצמאות בגן יאשיה - תודות

ארכיון • כניסות

אירוע יום העצמאות היה מרגש, מאורגן להפליא, נותן תחושה של מרחב ואינטימיות בו- זמנית.

להצלחת האירוע תרמו עשייה ותכנון מקדמי והרבה עבודת שטח. ועדת תרבות מבקשת להודות לכל העוסקים במלאכה על שהנעימו לנו את החג והביאו אותו לשיאים חדשים ומרגשים:

בראש ובראשונה לאריאל גוטליק על ניהול האירוע בכללותו , ארגון הלוגיסטיקה וניהול כל צוותי הפעילות והחג, המיומנות המקצועית, האיכפתיות והמקצועיות תרמו רבות לתפקודי הצוותים השונים בשקט ובהתגייסות מירבית. תודה אריאל, זכינו בך.

למירית נוריאל, היו"רית שלנו, שדאגה לנהל את כולם בשטח ולסגור פינות חשובות, ל אטי שלנו, שידה בכל, במסירות ובאהבה, ל ליאת פנטי, הרפרנטית שלנו מטעם הוועד, בועדת תרבות, שהיתה לצידנו ולעזרתנו מתחילת ההגייה של החג ועד פירוקו, על תמיכתה, עשייתה ו"הזזת הכוחות בשטח", ל מאיר כהן ו ירון דקל שתלו את הדגלים בראש חוצות ול מוטי ברגר על תליית הדגל הגדול בכניסת הישוב, המהווה מקור גאווה וסמל חשוב בגן יאשיה. ל הדס שי, ניצן פרינץ-נתיב והילה דוד על מופע החג המרגש, המשלב דורות ומבליט את ה"ביחד" של קהילתנו המיוחדת. ל שרה מרלי, ענת מאירי ורעות שמעוני על טקס משואות מרגש במיוחד ודאגה לוותיקי הישוב. לבנות העיצוב הנפלאות והחדשות שלנו: גל פנטי, קרן קמפינסקי-רביד, הגר וליטל זוארץ, שעשו עבודה משובחת תחת השמש הקופחת...לבנות שארגנו את עמדות ההגשה: לנה רותם ועינת אנג'ל שדאגו לאייש את העמדות במתנדבות, לרכישת האוכל והארגון הכולל "שרק לא יחסר...", ל אריאלה לשם על פינת הרביצה המושקעת לילדים ובכלל תמיד שם לתת יד וכתף בכל מה שנדרש... ל ריקי אשור על גיוס המשפחה הגריעינית שלה לטובת העשייה ובכלל גיוס מתנדבים לפעילויות השונות, ל רביב ותמי אנג'ל על תפוח אדמה מהסרטים... לצוות ההקמה ברשותם של מיכאל חייט ונתי אשור שתקתקו לנו יופי של מתחם, ל משה בן דור על העזרה בחשמל. ל תומר בר ארז על צילום הסרט של "יום הספסלים הטובים" , אורי גלילי על עריכתו ושיקוף הפעילות לצד הראיונות והתמונות ההסטוריות ו לליעד לשם שהופקד על הלוגיסטיקה והצגתו.

ל וועדת נוער על שיתוף הפעולה במכירת הצמידים, ל נועה גוטליק, אלה אריאלי ונדב בארי שהיו נציגי הנוער בארגון החג והשפיעו בנוכחותם המשמחת.

ל וועדת קהילה וותיקים שנרתמה לסייע לנוחות הוותיקים בערב עצמו, ל וועדת ביטחון שעזרה בכל הנושא הבטחוני והקלה עלינו מאוד, ל אורן מאירי, שתמיד שם לתת כתף ואת הלב ולעזור בכל דבר.

ל אוריה שמעוני וצוות המנגל שלו, שתמיד עושים לנו בשר איכותי וטעים באהבה, ל איילת דקל ומירב אוחובסקי על הקמתה של המקהלה העליזה וצוות הנגנים,ל טלי רון על הקלטת ההמנון והעריכה המוסיקלית, לנוגה אוחובסקי על ריקוד מקסים, לאלה שרף על ארגון ריקוד הדגלים, לכל משתתפי הטקס מגדול ועד קטן, שלקחו חלק ושמחו אותנו.

ולכל המתנדבים הרבים שהגישו, ערכו, פרקו ונרתמו לכל משימה באשר היא... לשמח את קהילת גן יאשיה ולאפשר לנו חגיגה אמיתית עד השעות הקטנות של הלילה.

תודה רבה בשם הקהילה כולה ,כן ירבו השמחות והחגיגות בגן יאשיה.

ועדת תרבות