ממליצה לקרוא עד הסוף :)

תרבות • 25/4/2018 כניסות

עצמאות 70 במנהרת הזמן:

היה מרגש ומאורגן להפליא. להצלחת הערב תרמו עשייה ותכנון מקדמי והרבה עבודת שטח.

אנו מבקשים להודות לכל העוסקים במלאכה:

בראש ובראשונה לאריאל גוטגליק, יו"ר ועדת תרבות שלנו, שהוא נכס. תודה אריאל על ניהול האירוע, הארגון והלוגיסטיקה והפעלת צוותי החג באופן מכבד ואפקטיבי. זכינו בך.

ללנה שלנו, מנהלת היישוב שידה היתה בכל ודאגה לסגור את כל הקצוות עבורנו.

למאיר כהן, ירון דקל והילדים שתלו את הדגלים בראש חוצות ולמוטי ברגר על תליית הדגל הגדול בכניסה ליישוב.

למירב נחום קריב, על ארגון הטקס, שהיה בסימן עצמאות 70 במנהרת הזמן.

לכל המשתתפים בטקס: אורן ארבל, מדליקי המשואות, לניצן נתיב, שילא ורזגר ואורלי מדיני על הריקודים השונים. הילה דויד, טלי רון וגיל שרעבי על העבודה עם הבנות על המנון גן יאשיה. לאיל וניל נתיב על סרט בר - מצווה והמנון גן יאשיה. תודה מיוחדת לאדווה שוורץ על כתיבת קטעי קישור ובנוסף על הנחיית הטקס ביחד עם ארז אוריון.

תודה לכולכם, היה מופע מרגש, מכובד ומכבד, הבאתם את החג במלוא הדרו לביתנו, גן יאשיה ואפשרתם לפתוח את חגיגות ה-70 במצב רוח מרומם שנמשך עד אור הבוקר.

לשרה מרלי, רעות שמעוני, מירי רדושר וחלי בשה, אשר דאגו לוותיקי היישוב ועזרו לנו לענות על כל צרכי הקהילה.

לבנות העיצוב המדהימות שלנו, דור ההמשך בוועדת תרבות: גל פנטי, הגר זוארץ, קרן קמפינסקי רביד, שעשו עבודה משובחת ביצירת מתחם נעים, עבדו בשעות הקטנות של הלילה ובשעות היום עם שיירת ילדים קטנה על ידיהם.

לבנות שארגנו עבורנו את מתחם האוכל: לנה רותם ועינת אנגל במסירות, באהבה, עם טבלאות מסודרות, ועם המון אהבה ודאגה שלא יחסר דבר.

לאריאלה וליעד לשם על פינת ילדים והרביצה המזמינה שהפכה מסורת במתחמנו ומאפשרת למבוגרים ולילדים כאחד, לנוח ולאגור כוחות לקראת הפעילות הבאה, למצוא פינה שקטה ופעילות מזמינה- תודה.

לעופר שי ורביב אנגל על תפוחי אדמה מהסרטים .

לצוות ההקמה - נתי אשור, נדב נחום, מנו גז, שלי ורזגר, ירון דקל. שתקתקו לנו יופי של מתחם.

לתומר בר ארז, הצלם שלנו, שנרתם לצלם את האירוע (זה הזמן לאחל לתומר הצלחה בגיוסך לצה"ל ולציין כי המשרה נפתחה לדור חדש...)

לוועדת נוער ולאורן מאירי שהיו שם לעזרה במכירת הצמידים, בהגשת הבשר ובכל מה שביקשנו. אורן, תודה על ההירתמות והמוכנות להיות שם בשבילנו בכל פניה ועזרה , הנוער מהווה חלק בלתי נפרד מהקהילה הזו, נרתם ומשתף פעולה בכל עת, זה לא מובן מאיליו שהינו שותף לעשייה ולוקח בה חלק פעיל התורם להצלחת האירוע. אנא, העבר תודתנו והערכתנו לנוער.

תודה לוועדת הביטחון ליו"ר דן בנקין ולרב"ש שלנו עופרי, אשר עזרו לנו לאבטח את האירוע ולהרגיש בטוחים בביתנו, הכל ברוח טובה ובמקצועיות רבה.

לאוריה שמעוני ולצוות המנגל שלו , שתמיד עושים לנו בשר איכותי, טעים שלא מבייש אף גן אירועים - אירוע בפני עצמו – הפך להיות שם דבר בעמק כולו: בשפע, באיכות ובזמינות.

תודה , תודה, תודה, שהרי "הצבא צועד על קיבתו" ואם נוסיף זאת גם לרוח העצמאות הנהדרת שהייתה וקיבלנו פרוזדור מצוין לריקודים ולשמחה שהייתה במתחם מקטן ועד גדול.

לאיתן ברששת, שדאג לנו למעבר ועזר לנו לשפר תשתיות , לדודו ברששת שעזר לבנות התפאורה להקים מנהרה. תודה רבה

לאשד קריינר שנתן יד ועזר לנו , למירית נוריאל על הכנת הפרסום לערב זה, לאטי דרורי שתמיד מתפנה לתת יד כתף ואת כל הלב.

תודה לאייל נתיב, אשר נרתם לכל משימה באהבה בחיוך על שנמצא בכל פינה, בשקט וברוגע מארגן ו"תופר" כל שנדרש, תודה, תודה, תודה. זכינו ובגדול.

לשחר סיידוף שדאג לנו לחבילות חציר ולשלום מרלי שדאג לנו לתשתיות המים.

ולכל משתתפי הטקס מגדול ועד קטן שלקחו חלק ושמחו אתנו.

ולכל המתנדבים הרבים שהגישו, ערכו פרקו ונרתמו לכל משימה באשר היא... לשמח את הקהילה ולאפשר לנו חגיגה אמתית עד השעות הקטנות של הלילה.

ומעל הכל, תודה גדולה לליאת פנטי, רפרנטית ועדת תרבות בועד המקומי על שנים של עשייה קהילתית, תרבותית ומוניציפאלית תוך יצירתיות, כבוד ואכפתיות.

תודה רבה בשם הקהילה כולה, אין ספק שהשלם גדול מסכום חלקיו, זכינו..

ולכם קהילה יקרה, תודה על שיתוף הפעולה, על הפירגון וההנאה. ניפגש באירוע הבא...

ועד מקומי וועדת תרבות

summday_4659679371summday_9298122196summday_6984912834summday_7134146165summday_2898353763summday_9569113342summday_9198929124summday_3744729957summday_6334914697summday_1474767391summday_6699226573summday_2313273147