בחירות 2018 במועצה האזורית עמק חפר

ארכיון • כניסות

תושבים יקרים!

ביום שלישי הקרוב 30/10 בין 7:00-22:00 כולנו נלך לבחור, זכות וגם חובתנו כתושבים!

הנה סקירה קצרה על המתרחש -

בוחרים עם 2 פתקים: עבור ראשות המועצה + עבור נציג המליאה.

(אין צורך לבחור ועד מקומי מפני שיש רק רשימה אחת שכבר אושרה)

בחירת ראש ראשות מועצה - המתמודדים הם:

1. רני אידן, ראש הראשות המכהן

לינק לדף הפייסבוק : https://www.facebook.com/rani.idan.emekhefer/

2. ד"ר גלית שאול, מתמודדת לראשות המועצה

לינק לדף הפייסבוק: https://www.facebook.com/manhigut.hadasha/

3. עפרה ברק, מתמודדת לראשות המועצה

לינק לדף הפייסבוק: https://www.facebook.com/Ofra4Hefer/

בחירות לנציג המליאה- להלן כמה מילים של כל מועמד לתפקיד נציג המליאה

1. אביטל ארבל-

היי. אני אביטל ארבל, ומתמודדת על תפקיד נציגת המושב במליאה.
קצת עלי: בת זוג של רועי לנס (מצלם מהאוויר ורוכב טנדם על הקרקע) אמא של נטע (18, בשנת שירות בכנפיים של קרמבו), יואב (15, כיתה י' ומדריך את כיתה ה' בתנועה) ותומר (12, כיתה ז' ושחקן הפועל חדרה בכדורגל ובהמשך במנצ'סטר יונייטד). גרה עם משפחתי במושב מאז 2003 ברחוב הזית (אימפריה!).

למה מתמודדת: חשוב לי להשפיע על החיים במקום שבו אני גרה. חושבת שאוכל לנצל את הניסיון שלי של למעלה מעשור בפעילות ציבורית בקהילה (ו. נוער, ו. תרבות, ועד מקומי, "החצר האחורית") כמו גם את הרקע האקדמי שלי (תואר שני בגיאוגרפיה יישומית במסלול תכנון ערים) והמקצועי (מנהלת מערכות איכות ורגולציה) לקידום נושאים שונים עבור תושבי העמק בכלל ומזרח העמק וגן יאשיה בפרט. תפיסת העולם שלי היא שמשאבי הציבור צריכים לעמוד לרשות ציבור רחב ככל האפשר ושחלוקת המשאבים צריכה להיות הוגנת. למימוש תפישת העולם הזאת ארצה לפעול כחברה במליאה ובוועדות השונות. כלי מרכזי להשגת היעד הזה הוא נגישות -תחבורה ציבורית שתתן גישה לתושבים לאזורים שונים בעמק ולשירותים שהם מציעים (ים, מרפאות, מרכזי קניות, בתי ספר וכו'). כמו כן, ארצה לקדם תכנון ארוך טווח לעמק שיקח בחשבון את הגידול באוכלוסיה ושינוי המאפיינים התעסוקתיים לצד שימור סביבה כפרית-חקלאית (שלא נהפוך לפרבר עירוני) ופיתוח העמק כמרכז תרבות . ועוד ועוד רעיונות ויזמות...
מה לשים בקלפי אם בוחרים בי: "גיא בעמק" (יעני, גן יאשיה בעמק) עם האות 'א'.

*מצורף פרסום

2. רן שכטר -
כפי שכבר ידוע לרבים מכם, אני מתמודד לתפקיד נציג המושב במליאה. אני מתכוון לשמש נציג המייצג את כלל צרכי המושב והעמק על כל גווניו תוך שיתוף פעולה מלא עם הועד המקומי וועד האגודה החקלאית. האזור שלנו והמושב בפרט זקוק לשינויים משמעותיים ועלינו לוודא את קיומם וביצועם. תשתיות, חינוך, בטחון, תחבורה, תרבות, ספורט ואיכות סביבה אלו חלק מהנושאים שעומדים על הפרק וחיוני שאלו יקודמו לטובתנו.
יש לנו קהילה מדהימה עם המון עשייה, רוח חברית והתנדבות. חשוב שנתגבר זאת על ידי קבלת המשאבים ותמיכת המועצה האזורית.
הבחירות לתפקיד יתקיימו בתאריך 30.10 יחד עם הבחירות לראשות המועצה האזורית.
מקווה ומצפה לתמיכתכם והצבעתכם.
מה לשים בקלפי אם בוחרים בי: "אחדות העמק" עם האותיות 'רנ'. אשמח לשמוע ולהשמיע, רן שכטר

*מצורף פלייר

מידע על הועד המקומי הבא- בבחירות אלו, ישנה רשימה אחת: אבי חיון, משה רוט, אורלי דנגור-ליפשיץ, דן בנקין, הגר זוארץ זטלאוי ויוגב דונטי.

"תושבים יקרים שלום,

כידוע, מידי 5 שנים מתקיימות בחירות לראשות המועצה, נציג המליאה והוועד המקומי ביישוב. לקראת הבחירות הקרבות ובאות חברנו יחדיו, ותיקים וצעירים, והקמנו רשימה אשר המניע מאחוריה הינו הרצון המשותף לייצג את כלל שכבות קבוצות הגיל במושב. בין החברים ברשימה תוכלו למצוא את אבי חיון, אורלי דנגור-ליפשיץ, הגר זוארץ, דן בנקין, משה רוט ויוגב דונטי. היות ולא הוצעו רשימות נוספות להתמודדות בבחירות אלו נותרנו רשימה יחידה ולכן מצאנו לנכון לשתף במעט על החזון המניע אותנו.
רואים אנו זכות גדולה להשפיע, להוביל ולנהל את פעילות הועד המקומי מתוך מטרה להמשיך ולקדם את הישוב גם בחמש השנים הבאות. כולנו תמימי דעים כי התברכנו בתושבים רבים בעלי רוח התנדבות ונתינה אשר משקיעים רבות במגוון הפעילויות הקהילתיות לרבות ההשתתפות והובלת הועדות השונות בישוב, אותן פעילויות אשר הופכות את יישובנו לכה מיוחד אשר גאווה לגור ולהשתייך אליו. על מנת לשמר את שהושג בעמל רב ולהמשיך וליצור לרווחתם של התושבים, נבקש את המשך מעורבותכם והתנדבותכם מתוך מטרה משותפת לקדם את הפעילויות השונות כגון: תרבות וספורט, פעילות הילדים והנוער, פעילות הוותיקים והגמלאים, ביטחון וצוות חירום ישובי, רווחה, שרותי דת, תחזוקת מבנים, חזות הכפר ומתקני ציבור, תחזוקת מדרכות וכבישים, תאורת רחוב וניקוז מקומי, תברואה - מחזור ופסולת מוצקה ועוד ועוד. אנא הרגישו חופשי לפנות למי מהחברים ברשימה ולהציע את סיועכם למען המשך יצירת קהילה חזקה ומלוכדת.

בנוסף, מזכירים ומבקשים כי תנצלו את זכות ההשפעה ותצביעו עבור המתמודדים על ראשות המועצה ונציג המושב במליאת המועצה. זוהי זכות וחובה.

בהצלחה לכולנו"

מצורף לינק למידע נוסף בנושא הבחירות

https://www.facebook.com/534335679927121/posts/2307998339227504/

summday_6514474218summday_8112394656