שנה טובה תשפא 2020

מזכירות • 17/9/2020 כניסות

קבצים מצורפים:

שנה טובה תשפא 2020

תכלה שנה וקללותיה , תחל שנה וברכותיה

תושבים יקרים :

עוד שנה חדשה הגיעה , שנה נוספת לחיות וליהנות , לסלק דאגות , ספקות ופחדים , לאהוב לתת ולהיות .

השנה שהייתה הציבה בפנינו אתגרים לא מעטים ולצד המגיפה , תוך קיום שגרת פעילותנו ביישוב , נדרשנו להיות חלק מעורב ומשפיע באירועים ובפרויקטים המשפיעים על איכות חיינו .

במסגרת סלילת כביש 444 החדש ומסילת הרכבת תשודרג הכניסה למושב עם מעגל תנועה על מנת להבטיח נסיעה בטוחה , כמו כן ייסלל גם מעבר להולכי רגל ורוכבי אופנים לכוון בית העלמין של היישוב ותיבחן הקמת תחנת הסעה לאפשר איסוף נוסעים בתחבורה הציבורית .

נושא הביטחון והפרצות בגדר בסמוך לקיבוץ בחן מה שמשפיע באופן ישיר גם על יישובנו על הקלות בחדירת פורצים כפי שחווינו לאחרונה , הביאו את הגורמים במועצה ובישובים לפעולה דחופה אל מול משרדי הממשלה שהביאה עמה גם תוצאות אשר ישפרו את הפיקוח ואת אמצעי המיגון לצד הפעילות השוטפת שלנו כנגד אותם פורצים .

אשכול מזרח עמק חפר הכולל את היישובים יד חנה , בת חפר , בחן , גן יאשיה , אמץ , אחיטוב ומעפיל אשר הוקם על מנת למקד צרכים משותפים ולפעול יחד עם המועצה , מתמקד כרגע בשלושה נוסעים עיקריים – יכון כמרכז פעילות אזורי לצד קריית חינוך , נושאי ביטחון ונשאי תחבורה , נציגים מישובים אלו נפגשים באופן תדיר עם גורמי המועצה ומעורבים ברעיונות ובתוכניות .

לאחרונה עלה רעיון לפרויקט אקולוגי על ידי ראשת המועצה ורשות הניקוז לשיקום נחל שכם כפי שכולנו רואים את הסכנה בטמונה בזיהום ההולך וגובר בנחל ועשוי להשפיע במהרה על יישובנו .

האגודה הביעה את הסכמתה בהקצאת קרקע לטובת הפרויקט ועכשיו נותר ולהמתין שאכן ימצא תקציב לדבר .

ברצוננו להביע הערכתנו ותודתנו לוועדות השונות ולמתנדבים הרבים ביישוב על פעילותם המבורכת , למרות המגבלות הרבות בתקופת הקורונה יצרו אירועים ופעילויות אשר העצימו את ההרגשה לחיות בקהילה תומכת , מלאה באהבה, באכפתיות וברצון לתת ולהעניק

אנו תקווה כי תקופת הקורונה תחלוף במהרה ונאחל לכם :

שהריחוק החברתי לא יפגע בקרבה .שהמסכות לא יסתירו את האהבה ובמהרה שמפגשים מרחיבי לב יתקיימו כדבר שבשגרה .

שנה טובה לכולם

מאחלים

ועד מקומי גן יאשיה