סיירת טוקאייר - דרושים מתנדבים...

דניאל עמית • כניסות

הסיירת של טוקאייר

מה זה טוקאייר?

מוסד חינוכי השוכן בקיבוץ בחן הכולל בית ספר יסודי ופנימייה צמודה. למוסד נשלחים בנים בגילאים 6-14 ע"י צו של בתי משפט המבקשים להרחיקם מהבית לטובתם.

הילדים כולם נמצאים כאן שלא באשמתם ובעלי יכולות ממוצעות. לצערנו ההיסטוריה שלהם מתבטאת בבעיות וקשיים בהתנהגות ופיגור לימודי של כשנה לפחות.

 

מה מטרת הסיירת?

הסיירת איתרה כעשרה ילדים בעלי יכולות גבוהות (ביחס לשאר תלמידי טוקאייר) ובכוונתה ללוות אותם באופן אישי, למנוע הידרדרות שלהם ולהבטיח השתלבות נאותה שלהם בחיים.

 

כיצד זה ייעשה?

הפעילות תתחלק לפעילות קבוצתית ואישית.

במישור האישי אנו מחפשים מתנדבים שילוו באופן אישי תלמיד אחד, ירכיבו עבורו עבודה רב תחומית אחת בכל שבוע לשליחה באמצעות המייל, ידאגו לקבל את העבודה פתורה, יבדקו אותה ויעברו עליה בטלפון עם התלמיד. יקנו את אמונו וינסו לתת לו חום ואוזן קשת, מדי פעם אם זה אפשרי יזמינו אותו לאירועים משפחתיים. אם זה אפשרי ינסו למצוא עבורו פתרונות לבעיות דחופות המציקות לו. אם זה אפשרי יממנו עבורו את הפעילויות הקבוצתיות (כרטיסי כניסה למוזיאונים, הצגות והופעות).

במישור הקבוצתי אנו מתכננים להוציא את תלמידי הסיירת כקבוצה לפעילויות תרבות, פעילויות חינוך, ידיעת הארץ וגם סתם פעילויות כיפיות כמו קומזיץ או רכיבה על סוסים.

 

נשמח לקבל עוד מתנדבים:

דניאל עמית  0525-301111

dandanamit@gmail.com