שוק איכרים - 02.03.2017 בגן יאשיה

ארכיון • כניסות

ביום חמישי הקרוב זה קורה - 02.03 פותחים את עונת שוקי האיכרים בגן יאשיה, הפעם על טהרת עשייה ומכירות של תושבי גן יאשיה.

אז מה יהיה לנו?

דוכני אוכל: פלאפל של גל ויוגב, נקניקיה בלחמניה - ו.נוער, פסטה מיה - ג'ורג'יו ומיה סופינו, בית קפה - הפעם יהיה גם סיידר חם, עוגות מאפה בית ומשקאות חמים בתפעול הנוער, פופ קורן, דוכן לסחיטת מיץ קלמנטינות טריות, מיץ רימונים סחוט - אמיתי - משק פוגל, ופל חם ושוקולד - מש' אפשטיין, מלאבי - עידו. פאב נייד - בניצוחו של משה בן דור:ניתן לקנות בכרטיסיות - פונצ' חם ובירות טובות, באותה ההזדמנות ניתן יהיה לרכוש אצל לנה כרטיסים לפורים מבוגרים וכרטיסיות לנשקייה.

דוכני מכירה: שמן זית אמיתי של אורה אדלשטיין, פרחים לשבת - אורנית סיידוף, תכשיטים של נועם יעקובוביץ', עוגות ועוגיות מדהימות מאפה ידיה של אריאלה לשם, עציצי תבלין -ו.נוער, לוכדי חלומות - שיראל, סילאן טבעי אמיתי של מוטי נבו מחצבה, בדוכן של עידו.

תחפושות יד 2: לקראת פורים, מתבקש לארגן דוכן מכירות של תחפושות, אשר יכולות עדיין לשמש ילדים/מבוגרים. ו.נוער מארגנת מכירת תחפושות במחירים שווים לכל נפש... המעוניינים לתרום תחפושות יכולים להביא למשרד המזכירות בשעות הפעילות ו/או לתאם עם אטי מסירתם.. אתם תורמים ואנחנו מעבירים במחירים סמליים למי שמעוניין.

דוכני הפעלה: צבעי ידיים - לקטנטנים... נא הביאו בגדים מתאימים להפעלה ובגדי החלפה כי הולכת להיות חגיגה.. , שירי אוראל תצייר על פני הילדים, דגנית תפעיל את מי שמעוניין (אפשר גם מבוגרים) במשחקי שולחן של פעם - כמו: טאקי, מנקלה, דמקה ועוד..

פעילויות נוספות בשלבי התארגנות סופיים, ע"כ יבוא פרסום בהמשך.

ו.תרבות וועדת נוער